django-cms - en to hu translation catalogue (374 entries)

en: 
                            <a href="%(admin_add_page)s" class="js-welcome-add">Add the first page</a> to the system to continue.
hu: 
    <a href="%(admin_add_page)s" class="js-welcome-add">Adja hozzá az első oldalt</a> a rendszerhez a folytatáshoz.

en: 
                            JavaScript seems to be disabled so please
                            <a href="%(admin_add_page)s" class="js-welcome-add">add a page</a> manually.
hu: 
    Úgy tűnik, hogy a JavaScript le van tiltva, ezért kérjük
    <a href="%(admin_add_page)s" class="js-welcome-add"> add a page </a>manuálisan.

en: 
                        Welcome to django CMS version <strong>%(cms_version)s</strong>.
hu: 
    Üdvözöljük a django CMS <strong>%(cms_version)s</strong> verziójában.

en: %(name)s object with primary key %(key)r does not exist.
hu: %(name)s objektum %(key)r elsődleges kulccsal nem létezik.

en: (current)
hu: (jelenlegi)

en: (global)
hu: (globális)

en: <strong>Login failed.</strong> Please check your credentials and try again.
hu: <strong>Sikertelen belépés.</strong> Ellenőrizd az adatokat és próbáld újra.

en: A description of the page used by search engines.
hu: Keresők által használt leírás az oldalról

en: A page with this reverse URL id exists already.
hu: Az adott URL azonosítóval már létezik oldal.

en: A template tag couldn't find the page with lookup arguments `%(page_lookup)s
    `. The URL of the request was: http://%(host)s%(path)s
hu: A template tag nem találja az oldalt a következő argumentumokkal: `%(page_lookup)s`.
    A kérésben szereplő URL: http://%(host)s%(path)s

en: A unique identifier that is used with the page_url templatetag for linking to this page
hu: Egyedi azonosító, amelyet az url-ben használunk ennek az oldalnak a hivatkozásánál.

en: A wizard has already been registered for model: %s
hu: Már regisztráltak egy varázslót a következő modellhez: %s

en: Action successful.
hu: Az művelet sikeres.

en: Add
hu: Új

en: Add Another
hu: Új hozzáadása

en: Add Category
hu: Kategória hozzáadása

en: Add Page Copy
hu: Oldal másolat hozzáadása

en: Add Translation
hu: Fordítás hozzáadása

en: Add page permission requires also access to children, or descendants, otherwise added page can't be changed by its creator.
hu: Az oldal létrehozása jogosultság igényli a gyermekekhez és leszármazottakhoz való hozzáférést is, egyébként a létrehozott oldalt az oldal készítője nem tudja majd szerkeszteni.

en: Add plugin
hu: Bővítmény hozzáadása

en: Add plugin to
hu: Bővítmény hozzáadása ehhez

en: Add plugin to %(plugin_name)s
hu: Bővítmény hozzáadása ehhez %(plugin_name)s

en: Add plugin to placeholder "%(placeholder_label)s"
hu: Beépülő modul hozzáadása a helyőrzőhöz "%(placeholder_label)s"

en: Add your first page
hu: Add hozzá az első oldaladat

en: Admin Sites
hu: Admin Felület

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: Advanced Settings
hu: További beállítások

en: Advanced options
hu: További beállítások

en: Advanced settings
hu: További beállítások

en: All
hu: Mind

en: All ancestors will not be displayed in the navigation
hu: Nem minden ős fog látszani a navigációban.

en: All permissions
hu: Minden jogosultság

en: Allow
hu: Engedélyezés

en: An application instance using this configuration already exists.
hu: Már létezik ezt a konfigurációt használó alkalmazáspéldány.

en: An application instance with this name already exists.
hu: Már létezik ilyen nevű alkalmazáspéldány.

en: Application
hu: Alkalmazás

en: Application configurations
hu: Alkalmazás konfigurációk

en: Application: %(apphook)s
hu: Alkalmazás: %(apphook)s

en: Are you sure you want to abandon these changes?
hu: Biztosan elveti ezeket a változtatásokat?

en: Are you sure you want to delete this plugin?
hu: Biztosan törölni szeretné a plugint?

en: Are you sure you want to publish this page?
hu: Biztos, hogy közzé kívánja tenni ezt az oldalt?

en: Are you sure?
hu: Biztos benne?

en: Articles
hu: Cikkek

en: Available plugins
hu: Elérhető bővítmények

en: Back
hu: Vissza

en: Bring up this help dialog
hu: Nyissa meg ezt a súgó párbeszédpanelt

en: CMS - your user account was changed.
hu: CMS - a felhasználói fiókod megváltozott..

en: CMS - your user account was created.
hu: CMS - a felhasználói fiókod létrejött.

en: CMS-wide Shortcuts
hu: CMS-re kiterjedő gyorsbillentyűk

en: Can add
hu: Hozzáadhat

en: Can change permissions
hu: Hozzáférési jogokat módosíthat

en: Can delete
hu: Törölhet

en: Can edit
hu: Szerkesztheti

en: Can move
hu: Mozgathat

en: Can publish
hu: Publikálhat

en: Can view
hu: Megtekintheti

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Cannot delete %(name)s
hu: Nem törölhetők %(name)s

en: Categories
hu: Kategóriák

en: Category
hu: Kategória

en: Change
hu: Módosítás

en: Change Category
hu: Kategória megváltoztatása

en: Change a page
hu: Oldal megváltoztatása

en: Changed
hu: Megváltozott

en: Changes within the tree might require a refresh.
hu: A fastruktúra változásait szükséges lehet frissíteni.

en: Child app
hu: Gyerek alkalmazás

en: Choose copy options
hu: Válasszon a másolási lehetőségek közül

en: Click to go back
hu: Kattintson a visszalépéshez

en: Click to go forward
hu: Kattintson a továbblépéshez

en: Clipboard
hu: Vágólap

en: Clipboard is empty.
hu: A vágólap üres.

en: Close
hu: Bezárás

en: Close/cancel
hu: Bezárás/megszakítás

en: Collapse all
hu: Összes bezárása

en: Content
hu: Tartalom

en: Copy
hu: Másolás

en: Copy all
hu: Összes másolása

en: Copy from
hu: másolás innen:

en: Copy options
hu: Beállítások másolása

en: Copy permissions
hu: Jogok másolása

en: Create
hu: Létrehoz

en: Create Page
hu: Oldal létrehozása

en: Create a new %s instance.
hu: Hozzon létre egy új %s példányt.

en: Create a new page next to the current page.
hu: Hozzon létre egy új oldalt az aktuális oldal mellé.

en: Create a page below the current page.
hu: Hozzon létre egy oldalt az aktuális oldal alatt.

en: Current page
hu: Aktuális oldal

en: Cut
hu: Kivágás

en: Database error
hu: Adatbázis hiba

en: Delete
hu: Törlés

en: Delete Translation
hu: Fordítás törlése

en: Delete page
hu: törlés kérése

en: Deny
hu: Tiltás

en: Description meta tag
hu: "Description" meta tag

en: Descriptive name to identify this static placeholder. Not displayed to users.
hu: Leíró név, amely segítségével azonosítja a helyőrzőt. A látogatók számára nem jelenik meg.

en: Designates whether the user can log into this admin site.
hu: Megadja, hogy a felhasználó bejelentkezhet-e erre az adminisztrációs webhelyre.

en: Designates whether this user should be treated as active. Unselect this instead of deleting accounts.
hu: Megadja, hogy a felhasználót aktívként kell-e kezelni. A fiókok törlése helyett szüntesse meg ennek a kijelölését.

en: Development version using django CMS %(cms_version)s, Django %(django_version)s, Python %(python_version)s
hu: A fejlesztési verzió django CMS %(cms_version)s, Django %(django_version)s, Python  %(python_version)s használatával

en: Display in navigation
hu: Megjelenítés a navigációban

en: Documentation
hu: Dokumentáció

en: Double-click to edit
hu: Dupla kattintás a szerkesztéshez

en: Drop a plugin here
hu: Húzz egy plugint ide

en: Duplicate this Page
hu: Oldal megduplázása

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Edit model
hu: Modell szerkesztése

en: Edit plugin
hu: Beépülő modul szerkesztése

en: Edit this Page
hu: Az oldal szerkesztése

en: Empty
hu: Üres

en: Empty all
hu: Összes törlése

en: Enter a valid username.
hu: Adjon meg egy érvényes felhasználónevet.

en: Error! The page you're pasting is not translated in any of the languages configured by the target site.
hu: Hiba! A beillesztendő oldal nincs lefordítva a célwebhely által konfigurált nyelvek egyikére sem.

en: Error! You don't have permissions to copy this page.
hu: Hiba! Nincs engedélye az oldal másolására.

en: Error! You don't have permissions to move this page. Please reload the page
hu: Hiba! Nincs jogosultságod az oldal mozgatásához. Frissítsd az oldalt!

en: Error:
hu: Hiba:

en: Example1
hu: Példa1

en: Example1 App
hu: Példa1 Alkalmazás

en: Examples
hu: Példák

en: Expand all
hu: Az összes kibontása

en: Expand/collapse
hu: Kibontás/összecsukás

en: Extra Context
hu: Extra Tartalom

en: Field %s not found
hu: A mező nem található: %s

en: Filter plugins...
hu: Beépülő modulok szűrése...

en: Focus on Toolbar
hu: Fókusz az Eszköztárra

en: Focus on placeholders
hu: Fokuszáljon a helyőrzőkre

en: Focus on plugins of placeholder
hu: Koncentráljon a helyőrző beépülő moduljaira

en: Generic
hu: Álltalános

en: Grant on
hu: Engedélyezés

en: Group
hu: Csoport

en: Hide in navigation
hu: Elrejtés a navigációban

en: Highlight
hu: Kiemelés

en: Home
hu: Kezdőlap

en: Hook application to this page.
hu: Alkalmazás csatolása az oldalhoz

en: If none selected, user haves granted permissions to all sites.
hu: Ha egyiket sem jelöli ki, akkor a felhasználónak mindegyik webhelyhez lesz hozzáférése.

en: In menu
hu: A menüben

en: Inherit from parent page
hu: A szülő oldal beállításai szerint

en: Inherit the template of the nearest ancestor
hu: Örökli a templátot a közvetlen őstől

en: Installation Notes
hu: Telepítési Megjegyzések

en: Installation successful!
hu: Sikeres telepítés!

en: Invalid application config value
hu: Érvénytelen alkalmazáskonfigurációs érték

en: It is being redirected to:
hu: Az oldal átkerült a következő címre:

en: Keep this field empty if standard path should be used.
hu: Hagyja ezt a mezőt üresen, ha az alapértelmezett útvonalat kívánja használni

en: Language
hu: Nyelv

en: Language must be set to a supported language!
hu: A beállított nyelvnek támogatott nyelvnek kell lennie!

en: List of pages
hu: Oldalak listája

en: Loading
hu: Betöltés

en: Loading...
hu: Betöltés...

en: Log in to administration <a href="%(login_url)s">here</a>.
hu: Az adminisztrációs felületre <a href="%(login_url)s">ezen a linken</a> jelentkezhet be.

en: Login
hu: Belépés

en: Login url: %(login_url)s
hu: Bejeletkezési url: %(login_url)s

en: Logout
hu: Kilépés

en: Main Navigation
hu: Fő Navigáció

en: Maximize
hu: Maximalizálás

en: Menu Title
hu: Menü Cím

en: Minimize
hu: Minimalizálás

en: More
hu: Továbbiak

en: Most used
hu: Legtöbbet használt

en: Move to next/previous element
hu: Ugrás a következő/előző elemre

en: MultilingualExample1 App
hu: Többnyelvű Példa 1 Alkalmazás

en: Namespaced App
hu: Névtér App

en: New Page
hu: Új oldal

en: New Sub Page
hu: Új aloldal

en: New page
hu: Új oldal

en: New sub page
hu: Új aloldal

en: Next
hu: Tovább

en: No
hu: Nem

en: Not in menu
hu: Nincs a menüben

en: Only this website
hu: Csak ezen az oldalon

en: Open "Create" dialog
hu: Nyissa meg a "Létrehozás" párbeszédpanelt

en: Open actions menu
hu: A műveletek menü megnyitása

en: Options
hu: Opciók

en: Overwrite URL
hu: URL felülírása

en: Overwrite what is displayed in the menu
hu: Felülírja a menüben megjelenő címet

en: Overwrites what is displayed at the top of your browser or in bookmarks
hu: Felülírja a title tag-ben megjelenő címet

en: Page
hu: Oldal

en: Page Extension
hu: Oldal kiterjesztés

en: Page Title
hu: Oldal Cím

en: Page Tree
hu: Oldalfa

en: Page Types
hu: Oldal típusok

en: Page and children (immediate)
hu: Oldal és közvetlen gyerekei

en: Page and descendants
hu: Oldal és leszérmazottai

en: Page children (immediate)
hu: Oldal közvetlen gyerekei

en: Page descendants
hu: Oldal leszármazottai

en: Page doesn't inherit any permissions.
hu: Az oldalhoz nincs beállítva jogosultság.

en: Page global permission
hu: Oldal globális jogosultság

en: Page not found on %(domain)s
hu: Az oldal nem található itt: %(domain)s

en: Page permission
hu: Oldal jogosultság

en: Page permissions
hu: Oldal jogai

en: Page permissions management
hu: Oldal jogainak kezelése

en: Page settings
hu: Oldal beállításai

en: Page settings (SHIFT click for advanced settings)
hu: Oldalbeállítások (SHIFT kattintás a speciális beállításokért)

en: Page type
hu: Oldal típus

en: Pages
hu: Oldalak

en: Pages global permissions
hu: Oldal globális jogosultságok

en: Parent app
hu: Szülő alkalmazás

en: Parent plugin language must be same as language!
hu: A nyelvnek meg kell egyeznie a szülő plugin nyelvével!

en: Password:
hu: Jelszó:

en: Paste
hu: Beillesztés

en: Path
hu: Útvonal

en: Permissions
hu: Jogosultságok

en: Placeholder
hu: Hely

en: Please choose an option from below to proceed to the next step.
hu: Kérjük, válasszon egy lehetőséget az alábbiak közül a következő lépéshez.

en: Please correct the error below. | Please correct the errors below.
hu[0]: Kérem, javítsa az alábbi hibát.
hu[1]: Kérem, javítsa az alábbi hibákat.

en: Please log in
hu: Kérlek jelentkezz be

en: Please select user or group.
hu: Kérjük, válasszon felhasználót vagy csoportot.

en: Plugin not found
hu: Plugin nem található

en: Plugin will be added here
hu: A beépülő modul ide lesz hozzáadva

en: Preview
hu: Előnézet

en: Redirect
hu: Átirányítás

en: Redirects to this URL.
hu: Átirányítás erre az URL-re.

en: Reload
hu: Újratöltés

en: Required. 300 characters or fewer. Letters, numbers and @/./+/-/_ characters
hu: Kötelező. 300 karakter vagy kevesebb. Betűk, számok és @/./+/-/_ karakterek

en: Reset filter
hu: Szűrő visszaállítása

en: Sample App
hu: Példa Alkalmazás

en: Sample App 2
hu: Példa alkalmazás 2

en: Sample App 3
hu: Példa alkalmazás 2

en: Sample App with config
hu: Mintaalkalmazás konfigurációval

en: Sample App with excluded permissions
hu: Mintaalkalmazás kizárt jogosultságokkal

en: Save
hu: Mentés

en: Save and add another
hu: Mentés új hozzáadása

en: Save and continue editing
hu: Mentés és szerkesztés folytatása

en: Save as new
hu: Mentés újként

en: Search
hu: Keresés

en: Select a valid page
hu: Válasszon egy érvényes oldalt

en: Select a valid site
hu: Válasszon egy érvényes webhelyet

en: Set as home
hu: Beállítás kezdőlapként

en: Shortcuts
hu: Gyorsbillentyűk

en: Sites
hu: Webhely

en: Slug
hu: URL aliasz

en: Start typing...
hu: Kezdj el gépelni...

en: Static Menu
hu: Statikus menü

en: Static Menu2
hu: Statikus menü 2

en: Static Menu3
hu: Statikus menü 3

en: Static Menu4
hu: Statikus menü

en: Structure
hu: Struktúra

en: Successfully moved
hu: Áthelyezés sikeres

en: Support
hu: Támogatás

en: Tap to edit
hu: A szerkesztéshez koppintson

en: Template not valid
hu: Érvénytelen sablon

en: Templates
hu: Sablonok

en: Thanks for spending some quality time with the Web site today.
hu: Köszönjük, hogy minőségi időt töltöttél ma a Webhelyen.

en: The %(name)s plugin "%(obj)s" was deleted successfully.
hu: A %(name)s plugin "%(obj)s" sikeres törölve.

en: The default title
hu: Alapértelmezett cím

en: The following error occured:
hu: A következő hiba történt:

en: The form could not be loaded. Please check that the server is running correctly.
hu: Nem sikerült betölteni az űrlapot. Ellenőrizd, hogy a szerver megfelelően működik-e.

en: The language for the admin interface and toolbar
hu: Az admin felület és az eszköz sor nyelve

en: The page is not eligible to be home.
hu: Az oldal nem használható kezőlapként.

en: The page was changed in the meantime, reloading...
hu: Az oldal időközben megváltozott, újratöltés...

en: The part of the title that is used in the URL
hu: A cím része, ami az URL-ben használandó

en: The placeholder "%(obj)s" was cleared successfully.
hu: A "%(obj)s" hely sikeresen törölve.

en: The template used to render the content.
hu: A tartalom megjelenítéséhez használt sablon.

en: The template was successfully changed
hu: A sablon sikeresen megváltozott

en: The text displayed in search engines.
hu: A szöveg megjelenik a kereső motrokban.

en: There are no further settings for this plugin. Please press save.
hu: Ennek a bővítménynek nincs több beállítása. Kérem, nyomja meg a mentés gombot.

en: This is a static placeholder
hu: Ez egy statikus helyőrző

en: This page has no preview!
hu: Ennek az oldalnak nincs előnézete!

en: This placeholder already has the maximum number (%(limit)s) of allowed %(plugin_name)s plugins.
hu: Ezen a helyen a megengedett %(plugin_name)s bővítmények száma elérte a maximális mennyiséget (%(limit)s).

en: This placeholder already has the maximum number of plugins (%s).
hu: Ezen a helyen elérte a pluginek száma a maximálisat (%s).

en: This plugin cannot be moved or edited outside of its parent
hu: Ez a bővítmény nem helyezhető át vagy szerkeszthető a szülőjén kívülre

en: This plugin cannot have nested plugins.
hu: Ennek a beépülő modulnak nem lehetnek beágyazott bővítményei.

en: This plugin does not allow plugins of this type as nested plugins.
hu: Ez a bővítmény nem engedélyezi az ilyen típusú beépülő modulokat.

en: Three columns
hu: Három oszlop

en: Title
hu: Cím

en: Title Extension
hu: Cím kiterjesztés

en: Title and plugins with language %(language)s was deleted
hu: %(language)s nyelvű cím és plugin már létezik

en: To render the static placeholder in templates.
hu: Sablonokban használt statikus helyőrzők megjelenítéséhez.

en: Toggle structure
hu: Struktúra átkapcsolása

en: Toggle structure mode
hu: Szerkezetmódra váltás

en: Toggle structure mode and highlight hovered-over plugin
hu: Váltsd át a szerkezeti módot, és jelöld ki a fölé mutató beépülő modult

en: Two columns
hu: Két oszlop

en: Unable to find the specified CMS_REQUEST_IP_RESOLVER function: "{0}" in module "{1}".
hu: Nem található a megadott CMS_REQUEST_IP_RESOLVER függvény: "{0}" a "{1}" modulban.

en: Unable to find the specified CMS_REQUEST_IP_RESOLVER module: "{0}".
hu: Nem található a megadott CMS_REQUEST_IP_RESOLVER modul: "{0}".

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: User
hu: Felhasználó

en: User & Group permissions
hu: Felhasználó és Csoport jogok

en: User (page)
hu: Felhasználó (oldal)

en: User group (page)
hu: Felhasználó csoport (oldal)

en: User groups (page)
hu: Felhasználó csoportok (oldal)

en: User settings
hu: Felhasználó beállításai

en: UserSettings
hu: FelhasználóBeállítások

en: Username:
hu: Felhasználói név:

en: Users
hu: Felhasználó

en: Users (page)
hu: Felhasználók (oldal)

en: Variable urls-menus App
hu: Változó URL-menük Alkalmazás

en: View
hu: Nézet

en: View on site
hu: Megtekintés az oldalon

en: View page
hu: Oldal megtekintése

en: View restriction
hu: Nézet korlátozás

en: View restrictions
hu: Nézet korlátozások

en: Welcome to django CMS
hu: Üdvözöljük a django CMS-ben

en: Yes
hu: Igen

en: You can't move the home page inside another page
hu: A kezdőlapot nem helyezheti át másik oldalra

en: You cannot add plugins to this plugin.
hu: Nem adhat hozzá bővítményeket ehhez a bővítményhez.

en: You do not have permission to add a plugin
hu: Nincs jogosultsága plugin hozzáadásához.

en: You do not have permission to clear this placeholder
hu: Nincs jogosultsága ennek a helynek a törléséhez.

en: You do not have permission to copy these plugins.
hu: Nincs jogosultsága ezen pluginek másolásához.

en: You do not have permission to copy this placeholder.
hu: Nincs engedélye ennek a helyőrzőnek a másolására.

en: You do not have permission to delete this page
hu: Nincs engedélye az oldal törlésére

en: You do not have permission to delete this plugin
hu: Nincs jogosultsága a plugin törléséhez

en: You do not have permission to edit this item
hu: Nincs jogosultsága az elem szerkesztéséhez

en: You do not have permission to edit this page
hu: Nincs jogosultsága az oldal szerkesztéséhez

en: You do not have permission to edit this plugin
hu: Nincs jogosultsága a plugin szerkesztéséhez

en: You have no permission to move this plugin
hu: Nincs jogosultsága a plugin mozgatásához

en: You have unsaved changes.
hu: Vannak nem mentett módosításaid.

en: active
hu: aktív

en: application
hu: alkalmazás

en: application instance name
hu: alkalmazás példány neve

en: attached menu
hu: kapcsolódó menü

en: by code
hu: kód szerint

en: by template
hu: sablon szerint

en: can add
hu: hozzáadhat?

en: can change advanced settings
hu: további beállításokat módosíthatja?

en: can change permissions
hu: hozzáférési jogokat módosíthat?

en: can delete
hu: törölhet?

en: can edit
hu: szerkeszthet?

en: can move
hu: mozgathat?

en: can publish
hu: publikálhat?

en: can recover any deleted page
hu: bármelyik törölt oldalt visszaállíthatja?

en: can recover pages
hu: vissza állíthat oldalakat?

en: can_view
hu: megtekinthető

en: changed by
hu: mádosítva

en: created by
hu: létrehozva

en: creation date
hu: létrehozás dátuma

en: creation_method
hu: létrehozás módja

en: default
hu: alapértelmezett

en: description
hu: leírás

en: email address
hu: email cím

en: for anonymous users only
hu: csak névtelen felhasználók számára

en: for logged in users only
hu: csak bejelentkezett felhasználók számára

en: frontend view restriction
hu: frontend nézet korlátozás

en: group
hu: csoport

en: id
hu: azonosító

en: in menu
hu: menüben

en: in navigation
hu: navigációban szerepel

en: is restricted
hu: korlátozott

en: language
hu: nyelv

en: last change by
hu: utoljára módosította:

en: limit when this page is visible in the menu
hu: korlátozza, hogy mikor jelenjen meg ez az oldal a menüben

en: login required
hu: bejelentkezés szükséges

en: menu visibility
hu: menü láthatósága

en: not in menu
hu: nincs a menüben

en: object ID
hu: objektum AZ

en: on page level
hu: oldal szinten

en: overwrite the title (html title tag)
hu: cím felülírása (html title tag-ban)

en: overwrite the title in the menu
hu: cím felülírása a menüben

en: page
hu: oldal

en: pages
hu: oldalak

en: placeholder
hu: hely

en: placeholder code
hu: helyőrző kódja

en: placeholder content
hu: helyőrző tartalma

en: position
hu: pozíció

en: publication date
hu: publikálás dátuma

en: publication end date
hu: publikusság vége

en: redirect
hu: átirányítás

en: sample account page
hu: példa fiók oldal

en: sample my profile page
hu: példa saját profil oldal

en: sample root page
hu: példa kezdő oldal

en: sample settings page
hu: példa beállítás oldal

en: site
hu: webhely

en: sites
hu: szájt

en: slot
hu: horgony

en: slug
hu: URL aliasz

en: soft root
hu: Gyenge gyökér

en: staff status
hu: személyzeti státusz

en: static placeholder
hu: statikus helyőrző

en: static placeholder name
hu: statikus helyőrző neve

en: static placeholders
hu: statikus helyőrzők

en: template
hu: sablon

en: title
hu: cím

en: user
hu: felhasználó

en: user setting
hu: felhasználó beállítás

en: user settings
hu: felhasználó beállítások

en: username
hu: felhasználónév

en: users
hu: felhasználók

en: view restricted
hu: a nézet korlátozott

en: width
hu: szélesség
