django-cms - en to sk translation catalogue (299 entries)

en: All
sk: Všetky

en: Copy permissions
sk: Kopírovať práva

en: Title
sk: Názov

en: The default title
sk: Predvolený názov

en: Slug
sk: Identifikátor

en: The part of the title that is used in the URL
sk: Časť názvu, ktorá je použitá v URL

en: Menu Title
sk: Názov menu

en: Overwrite what is displayed in the menu
sk: Prepísať to, čo sa zobrazuje v menu

en: Page Title
sk: Názov stránky

en: Overwrites what is displayed at the top of your browser or in bookmarks
sk: Prepísať to, čo je zobrazené v hornej časti vášho prehliadača alebo v záložkách.

en: Description meta tag
sk: Popisný meta tag

en: A description of the page used by search engines.
sk: Zoznam kľúčových slov oddelených čiarkou, ktoré môžu indexovať vyhľadávače.

en: Page type
sk: Typ stránky

en: Page Types
sk: Typy stránok

en: Overwrite URL
sk: Prepísať URL

en: Keep this field empty if standard path should be used.
sk: Ponechajte toto pole prázdne, ak chcete, aby sa použila štandardná cesta.

en: All ancestors will not be displayed in the navigation
sk: Nie všetci predkovia budú zobrazení v navigácii

en: Redirect
sk: Presmerovanie

en: Redirects to this URL.
sk: Presmeruje sa na túto URL.

en: Start typing...
sk: Začnite písať...

en: menu visibility
sk: viditeľnosť menu

en: limit when this page is visible in the menu
sk: obmedzuje zobrazenie tejto stránky v menu

en: Application
sk: Aplikácia

en: Hook application to this page.
sk: Pripojiť aplikáciu na túto stránku.

en: Application configurations
sk: Konfigurácia aplikácie

en: A page with this reverse URL id exists already.
sk: Stránka s takouto hodnotou reverse URL id už existuje.

en: Invalid application config value
sk: Zlá hodnota aplikačného konfigu

en: An application instance using this configuration already exists.
sk: Inštancia aplikácie, ktorá používa tieto nastavenia už existuje.

en: An application instance with this name already exists.
sk: Inštancia aplikácie s týmto názvom už existuje.

en: You can't move the home page inside another page
sk: Nemôžete presunúť domovskú stránku dovnútra ďaľšej stránky

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: user
sk: užívateľ

en: Add
sk: Pridať

en: Change
sk: Zmeniť

en: Delete
sk: Vymazať

en: Users can't create a page without permissions to change the created page. Edit permissions required.
sk: Uživatelia nemôžu vytvoriť stránku bez oprávnenia, ktoré by im túto akciu umožňovalo. Je vyžadované oprávnenia editovať stránku.

en: Users can't delete a page without permissions to change the page. Edit permissions required.
sk: Uživatelia nemôžu smazať stránku bez oprávnenia, ktoré by im túto akciu umožňovalo. Je vyžadované oprávnenie editovať stránku.

en: Users can't set page permissions without permissions to change a page. Edit permissions required.
sk: Uživatelia nemôžu nastaviť oprávnenia stránky  bez oprávnenia, ktoré by im túto akciu umožňovalo. Je vyžadované oprávnenie editovať stránku.

en: Users can't delete page permissions without permissions to change a page. Edit permissions required.
sk: Uživatelia nemôžu vymazať oprávnenia ku stránke bez oprávnenia, ktoré by im túto akciu umožňovalo. Je vyžadované oprávnenie editovať stránku.

en: Invalid plugin type '%s'
sk: Nevalídny typ pluginu '%s'

en: Language must be set to a supported language!
sk: Jazyk musí byť medzi podporovanými jazykmi

en: Parent plugin language must be same as language!
sk: Jazyk zásuvného nadradeného modulu musí byť rovnaký ako hlavný jazyk!

en: Advanced Settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: Cannot delete %(name)s
sk: Nemôžete odstrániť %(name)s

en: Are you sure?
sk: Ste si istý?

en: %(name)s object with primary key %(key)r does not exist.
sk: Objekt %(name)s s primárnym kľúčom %(key)r neexistuje.

en: Error! You don't have permissions to move this page. Please reload the page
sk: Chyba! Nemáte právo presunúť túto stránku. Prosím znovu načítajte stránku.

en: You do not have permission to edit this page
sk: Nemáte právo na úpravu tejto stránky

en: Add Page Copy
sk: Pridať kópiu stránky

en: New sub page
sk: Nová podstránka

en: New page
sk: Nová stránka

en: Database error
sk: Databázová chyba

en: Template not valid
sk: Šablóna nie je platná.

en: The template was successfully changed
sk: Šablóna bola úspešne zmenená

en: You do not have permission to copy these plugins.
sk: Nemáte právo kopírovať tieto zásuvné moduly.

en: Title and plugins with language %(language)s was deleted
sk: Názov a zásuvné moduly pre jazyk %(language)s boli vymazané

en: Empty
sk: Prázdne

en: View restriction
sk: Obmedzenie náhľadu

en: View restrictions
sk: Obmedzenia náhľadu

en: Field %s not found
sk: Pole %s nebolo nájdené

en: You do not have permission to edit this item
sk: Nemáte právo upraviť túto položku

en: You do not have permission to add a plugin
sk: Nemáte právo pridať zásuvný modul

en: Plugin not found
sk: Zásuvný modul nebol nájdený

en: You do not have permission to edit this plugin
sk: Nemáte právo na úpravu tohto zásuvného modulu

en: You have no permission to move this plugin
sk: Nemáte žiadne práva na premiestnenie tohto zásuvného modulu

en: You do not have permission to delete this plugin
sk: Nemáte právo na odstránenie tohto zásuvného modulu

en: The %(name)s plugin "%(obj)s" was deleted successfully.
sk: Tento %(name)s zásuvný modul "%(obj)s" bol úspešne odstránený.

en: You do not have permission to clear this placeholder
sk: Nemáte právo na vyprázdnenie tohto umiestňovača

en: The placeholder "%(obj)s" was cleared successfully.
sk: Umiestňovač "%(obj)s" bol úspešne vyprázdnený.

en: placeholder
sk: umiestňovač

en: Page permissions
sk: Práva k stránkam

en: User & Group permissions
sk: Práva užívateľov a skupín

en: Page permissions management
sk: Správa práv k stránkam

en: Preview
sk: Náhľad

en: Placeholder
sk: Umiestňovač

en: Create Alias
sk: Vytvoriť alias

en: Create
sk: Vytvoriť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Structure
sk: Štruktúra

en: Content
sk: Obsah

en: Sites
sk: Weby

en: Admin Sites
sk: Správa Webov

en: Administration
sk: Správa

en: User settings
sk: Používateľské nastavenia

en: Clipboard...
sk: Schránka...

en: Clear clipboard
sk: Vyčistiť schránku

en: Disable toolbar
sk: Skryť lištu nástrojov

en: Users
sk: Používatelia

en: Logout %s
sk: Odhlásiť %s

en: Logout
sk: Odhlásenie

en: Language
sk: Jazyk

en: Pages
sk: Stránky

en: Page
sk: Stránka

en: New Page
sk: Nová stránka

en: New Sub Page
sk: Nová podstránka

en: Duplicate this Page
sk: Duplikovať túto stránku

en: Edit this Page
sk: Upraviť túto stránku

en: Page settings
sk: Nastavenia stránky

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: Templates
sk: Šablóny

en: Hide in navigation
sk: Skryť v navigácii

en: Display in navigation
sk: Zobraziť v navigácii

en: Delete page
sk: Odstrániť stránku

en: Create a new page next to the current page.
sk: Vytvorí novú stránku k práve zobrazenej stránke

en: Create a page below the current page.
sk: Vytvorá podstránku pod touto stránkou

en: Select a valid site
sk: Vyberte platné miesto

en: Select a valid page
sk: Vyberte platnú stránku

en: Optional. If supplied, will be automatically added within a new text plugin.
sk: Voliteľné. Pokiaľ uvediete, text bude automaticky pridaný do nového textového modulu.

en: Provide a title for the new page.
sk: Uveďte názov pre novú stránku.

en: position
sk: pozícia

en: language
sk: jazyk

en: creation date
sk: dátum vytvorenia

en: can edit
sk: môže editovať

en: can add
sk: môže pridať

en: can delete
sk: môže zmazať

en: can change advanced settings
sk: môže meniť pokročilé nastavenia

en: can publish
sk: môže publikovať

en: can change permissions
sk: môže meniť práva

en: can move
sk: môže presunúť

en: view restricted
sk: zobraziť obmedzenie

en: can recover pages
sk: môže obnoviť stránky

en: group
sk: skupina

en: sites
sk: weby

en: created by
sk: vytvoril

en: changed by
sk: zmenil

en: publication date
sk: dátum publikovania

en: publication end date
sk: publikovať do dátumu

en: in navigation
sk: v navigácii

en: attached menu
sk: pripnuté menu

en: template
sk: šablóna

en: login required
sk: vyžadovať prihlásenie

en: application
sk: aplikácia

en: application instance name
sk: názov inštancie aplikácie

en: site
sk: web

en: Grant on
sk: Prideliť právo na

en: page
sk: stránka

en: for logged in users only
sk: len pre prihlásených užívateľov

en: for anonymous users only
sk: len pre anonymných užívateľov

en: Inherit from parent page
sk: Prevziať z nadradenej stránky

en: Deny
sk: Odmietnuť

en: Only this website
sk: Len tento web

en: Allow
sk: Povoliť

en: title
sk: názov

en: overwrite the title (html title tag)
sk: Prepísať titulok (html title tag)

en: overwrite the title in the menu
sk: prepísať názov v menu

en: description
sk: popis

en: The text displayed in search engines.
sk: Text zobrazený vo vyhľadávačoch

en: redirect
sk: presmerovanie

en: The template used to render the content.
sk: Šablóna, ktora sa použije na zobrazenie obsahu.

en: default
sk: predvolené

en: A unique identifier that is used with the page_url templatetag for linking to this page
sk: Jedinečný identifikátor, ktorý je použitý s page_url templatetag pre odkazovanie do tejto stránky

en: pages
sk: stránky

en: slug
sk: identifikátor

en: Path
sk: Cesta

en: Current page
sk: Aktuálna stránka

en: Page children (immediate)
sk: Priamy potomkovia stránky

en: Page and children (immediate)
sk: Stránka a priamy potomkovia

en: Page descendants
sk: Nasledovníci stránky

en: Page and descendants
sk: Stránka a nasledovníci

en: on page level
sk: na úrovni stránky

en: frontend view restriction
sk: obmedzenie frontend view

en: can recover any deleted page
sk: môže obnoviť akúkoľvek zmazanú stánku

en: If none selected, user haves granted permissions to all sites.
sk: Ak nie je žiadne zvolené, tak má užívateľ prístup ku všetkým webom.

en: Page global permission
sk: Globálne práva stránky

en: Pages global permissions
sk: Globálne práva stránok

en: Page permission
sk: Nastavenia práv stránky

en: Add page permission requires also access to children, or descendants, otherwise added page can't be changed by its creator.
sk: Právo na pridanie stránky vyžaduje taktiež prístup k vnoreným stránkam (potomkom). Inak nebude môcť takéto stránky editovať ich autor.

en: User (page)
sk: Užívateľ stránok

en: Users (page)
sk: Užívatelia stránok

en: User group (page)
sk: Skupina užívateľov stránok

en: User groups (page)
sk: Skupiny užívateľov stránok

en: width
sk: šírka

en: <Empty>
sk: <Prázdny>

en: The language for the admin interface and toolbar
sk: Jazyk administračného rozhrania a panelu nástrojov

en: user setting
sk: užívateľské nastavenie

en: user settings
sk: užívateľské nastavenia

en: by template
sk: podľa šablóny

en: by code
sk: podľa kódu

en: static placeholder name
sk: názov statického umiestňovača

en: Descriptive name to identify this static placeholder. Not displayed to users.
sk: Popisný názov identifikujúci tento umiestňovač. Nie je zobrazený užívateľom.

en: placeholder code
sk: kód umiestňovača

en: To render the static placeholder in templates.
sk: Generuj statické umiestňovače v šablónach.

en: placeholder content
sk: obsah umiestňovača

en: static placeholder
sk: statický umiestňovač

en: static placeholders
sk: statické umiestňovače

en: A static placeholder with the same site and code already exists
sk: Statický umiestňovač s rovnakým kódom pre tento web už existuje

en: Advanced options
sk: Pokročilé nastavenia

en: There are no further settings for this plugin. Please press save.
sk: Nie sú k dispozícii žiadne ďalšie nastavenia pre tento zásuvný modul. Prosím, stlačte tlačidlo Uložiť.

en: Save
sk: Uložiť

en: Log in to administration <a href="%(login_url)s">here</a>.
sk: Prihlásiť sa do <a href="%(login_url)s">administrácie</a>.

en: Login url: %(login_url)s
sk: Prihlasovacie URL: %(login_url)s

en: Username:
sk: Užívateľské meno:

en: Password:
sk: Heslo:

en: Change a page
sk: Zmeniť stránku

en: Home
sk: Domov

en: View on site
sk: Pozrieť na webe

en: Please correct the error below. | Please correct the errors below.
sk[0]: Prosím, opravte chyby uvedené nižšie.
sk[1]: Prosím, opravte chybu uvedenú nižšie.
sk[2]: Prosím, opravte chyby uvedené nižšie.
sk[3]: Prosím, opravte chyby uvedené nižšie.

en: All permissions
sk: Všetky oprávnenia

en: Loading...
sk: Načítavanie...

en: Save and continue editing
sk: Uložiť a pokračovať v úpravách

en: User
sk: Užívateľ

en: Group
sk: Skupina

en: Can edit
sk: Môže upravovať

en: Can add
sk: Môže pridávať

en: Can delete
sk: Môže vymazať

en: Can publish
sk: Môže publikovať

en: Can change permissions
sk: Môže meniť nastavenia práv

en: Can move
sk: Môže presunúť

en: Can view
sk: Môže prezerať

en: (global)
sk: (globálne)

en: (current)
sk: (aktuálne)

en: Page doesn't inherit any permissions.
sk: Stránka nededí žiadne práva.

en: Edit model
sk: Upraviť model

en: Save as new
sk: Uložiť ako novú

en: Save and add another
sk: Uložiť a pridať ďalšiu

en: Copy
sk: Kopírovať

en: Cut
sk: Vystrihnúť

en: Paste
sk: Prilepiť

en: Permissions
sk: Oprávnenia

en: is restricted
sk: je obmedzené

en: last change by
sk: naposledy upravil

en: List of pages
sk: Zoznam stránok

en: Search
sk: Hľadať

en: Successfully moved
sk: Úspešne presunuté

en: Changes within the tree might require a refresh.
sk: Zmeny vo vnútri stromu môžu vyžadovať znovu načítanie stránky

en: Are you sure you want to § this page?
sk: Naozaj chcete § túto stránku?

en: View
sk: Zobraziť

en: Copy options
sk: Možnosti kopírovania

en: Choose copy options
sk: Vyberte možnosti kopírovania

en: Close
sk: Zavrieť

en: Application: %(apphook)s
sk: Aplikácia: %(apphook)s

en: in menu
sk: v menu

en: not in menu
sk: nie je v menu

en: This page has no preview!
sk: Táto stránka nemá náhľad!

en: It is being redirected to:
sk: Presmerováva na:

en: Clipboard
sk: Schránka

en: Add plugin
sk: Pridať plugin

en: Copy all
sk: Kopírovať všetko

en: Copy from
sk: Kopírovať z

en: Empty all
sk: Zmazať všetko

en: Filter plugins...
sk: Filtrovať pluginy...

en: This is a static placeholder
sk: Toto je statický umiestňovač

en: Expand all
sk: Rozbaliť všetko

en: Collapse all
sk: Zbaliť všetko

en: You cannot add plugins to this plugin.
sk: Nie je možné pridať pluginy do tohto pluginu.

en: This plugin cannot be moved or edited outside of its parent
sk: Tento plugin nie je možné presunúť alebo upraviť mimo jeho rodiča.

en: Clipboard is empty.
sk: Schránka je prázdna.

en: This plugin does not allow plugins of this type as nested plugins.
sk: Tento plugin neumožňuje vnárať pluginy tohto typu.

en: This plugin cannot have nested plugins.
sk: Tento plugin nemôže mať vnorené pluginy.

en: Available plugins
sk: Dostupné pluginy

en: Login
sk: Prihlásiť

en: Add plugin to
sk: Pridať plugin do

en: More
sk: Viac

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: The following error occured:
sk: Došlo k nasledujúcej chybe:

en: Are you sure you want to delete this plugin?
sk: Ste si istí, že chcete zmazať tento zásuvný modul?

en: Are you sure you want to publish this page?
sk: Ste si istý, že chcete publikovať túto stránku?

en: Plugin will be added here
sk: Plugin bude pridaný sem

en: <strong>Login failed.</strong> Please check your credentials and try again.
sk: <strong>Prihlásenie bolo neúspešné.</strong> Prosím skontrolujte vaše meno a heslo a skúste to znovu.

en: Double-click to edit
sk: Dvoj-klik pre úpravu

en: Tap to edit
sk: Ťuknite pre editáciu

en: Click to go back
sk: Kliknite pre krok späť

en: Click to go forward
sk: Kliknite pre krok vpred

en: Minimize
sk: Minimalizovať

en: Maximize
sk: Maximalizovať

en: Drop a plugin here
sk: Presuňte plugin sem

en: Installation successful!
sk: Inštalácia prebehla úspešne!

en: Add your first page
sk: Pridajte svoju prvú stránku

en: Please log in
sk: Prihláste sa prosím

en: 
                        Welcome to django CMS version <strong>%(cms_version)s</strong>.
sk: 
                        Vitajte v django CMS verzii <strong>%(cms_version)s</strong>.

en: 
                            <a href="%(admin_add_page)s" class="js-welcome-add">Add the first page</a> to the system to continue.
sk: 
                            <a href="%(admin_add_page)s" class="js-welcome-add">Pridajte prvú stránku</a> aby ste pokračovali ďalej.

en: 
                            JavaScript seems to be disabled so please
                            <a href="%(admin_add_page)s" class="js-welcome-add">add a page</a> manually.
sk: 
                            Zdá sa, že máte zakázany JavaScript. Prosím
                            <a href="%(admin_add_page)s" class="js-welcome-add">pridajte stránku</a> ručne.

en: Add Another
sk: Pridať ďalšie

en: Next
sk: Ďalej

en: email address
sk: mailto

en: Parent app
sk: Rodičovnská app

en: Static Menu
sk: Statické Menu

en: Static Menu2
sk: Statické Menu2

en: Static Menu3
sk: Statické Menu3

en: Static Menu4
sk: Statické Menu

en: Category
sk: Kategória

en: Categories
sk: Kategórie

en: Add Category
sk: Pridať Kategóriu

en: ^account/$
sk: ^účet/$

en: Change Category
sk: Zmeniť Kategóriu

en: Thanks for spending some quality time with the Web site today.
sk: Ďakujeme, že ste dnes strávili nejaký čas s Web stránkou.

en: Inherit the template of the nearest ancestor
sk: Zdediť šablónu od najbližšieho predchodcu

en: UserSettings
sk: Uživateľské nastavenie

en: Add plugin to placeholder "%(placeholder_label)s"
sk: Pridať plugin na miesto "%(placeholder_label)s"

en: Add plugin to %(plugin_name)s
sk: Pridať plugin do %(plugin_name)s

en: CMS - your user account was created.
sk: CMS - Vaše užívateľské konto bolo vytvorené.

en: CMS - your user account was changed.
sk: CMS - Vaše užívateľské konto bolo zmenené.

en: This placeholder already has the maximum number of plugins (%s).
sk: Toto miesto už obsahuje maximálny počet pluginov (%s)

en: This placeholder already has the maximum number (%(limit)s) of allowed %(plugin_name)s plugins.
sk: Toto miesto už obsahuje maximálny počet (%(limit)s) z %(plugin_name)spovolených pluginov.

en: Unable to find the specified CMS_REQUEST_IP_RESOLVER module: "{0}".
sk: Nepodarilo sa nájsť špecifikovaný CMS_REQUEST_IP_RESOLVER modul: "{0}".

en: Unable to find the specified CMS_REQUEST_IP_RESOLVER function: "{0}" in module "{1}".
sk: Nepodarilo sa nájsť špecifikovanu CMS_REQUEST_IP_RESOLVER funkciu: "{0}" v module "{1}".

en: Create a new %s instance.
sk: Vytvoriť novú %sinštanciu.

en: A wizard has already been registered for model: %s
sk: Sprievodca už bol registrovaný pre model: %s
